Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za październik
[#31] Re: Games TOP10 - wyniki za październik

@cacodemon666, post #30

OK, ale ja listy nie tworzę. Ona powstaje na bazie głosów czytelników. Jeżeli ludzie tak głosują, to nie jestem w stanie tego zmienić.
[#32] Re: Games TOP10 - wyniki za październik

@waldiamiga, post #29

Na Hired Guns też będę głosował - dla mnie jest to jedna z najlepszych gier na Amigę. Może nawet najlepsza biorąc pod uwagę jej jakość.

Ostatnia edycja: 01.11.10 21:08:03
[#33] Re: Games TOP10 - wyniki za październik

@cacodemon666, post #30

Dajcie propozycje innych fajnych gier, są ich przecież tysiące, a nie ciągle te same


No właśnie, dajcie propozycję. Nie wiem czy oglądałeś formularz głosowania, ale nie jest to wybór z listy rozwijalnej ani nic podobnego. Z resztą nie będę się powtarzał, dałem ci już radę co zrobić żeby inna gra była na czele. Wystarczy tylko 15 osób.
[#34] Re: Games TOP10 - wyniki za październik

@cacodemon666, post #5

Są tysiące innych gier, a Ci grają w to samo. Ciekawe czy w innych dziedzinach postępują podobnie ? Czy również każdego dnia/tygodnia/miesiąca żrą to samo ? Czy może również każdego dnia/tygodnia/miesiąca wykonują tę samą pracę ? A może każdego dnia/tygodnia/miesiąca słuchają tej samej muzyki ? Zapewne również czytają te same książki. Gratuluję


Gościu, albo ci ostatnie podrygi jesiennego słońca zaszkodziły, albo zwyczajnie sam nie wiesz co piszesz. Parafrazując ciebie samego "Żrą" pewnie różne rzeczy, ale najbardziej smakuje im kilka wybranych potraw i to się raczej nie zmienia zbyt często i szybko.

Moje zdanie co do Listy Przebojów jest znane. Ze strony "dyrekcji" strony jest zdaje się chęć na realizacje kilku m.in. moich pomysłów, ale nie ma kogoś, kto mógłby to odpowiednio oskryptować na stronie. Niemniej jednak odnosząc się do obowiązującej formuły, to wiadomo, że nowych gier na klasyki raczej nie ma, a ugruntowane przez dekadę gusta raczej się już nie zmienią z oczywistych względów.

Jedyne co można robić, aby propagować inne dobre gry, które giną na dalekich pozycjach (patrz choćby Project-X czy JetStrike na CD32), to przypominać o nich i wstawiać obszerne opisy tych gier, które by zachęcały starych wyjadaczy, którzy dziwnym zbiegiem okoliczności nie zaznali tej rozkoszy kiedyś, skupiając się na innych tytułach.

Mnie osobiście drugi miesiąc z rzędu nurtuje to samo pytanie. Z jakich powodów te kilka głosów zostało unieważnionych?

Ostatnia edycja: 01.11.10 21:35:23
[#35] Re: Games TOP10 - wyniki za październik

@Duracel, post #34

Duracel, czy ty czasem czytasz moje odpowiedzi? ;)
[#36] Re: Games TOP10 - wyniki za październik
Zastanawia mnie kiepska pozycja Shadow Of The Beast III
[#37] Re: Games TOP10 - wyniki za październik

@Hubez, post #36

Hubez bo zapomnialem zaglosowac w tym miesiacu ;-] pewnie dlatego
[#38] Re: Games TOP10 - wyniki za październik

@mailman, post #35

Duracel, czy ty czasem czytasz moje odpowiedzi?


No, czasem tak... np. tę przeczytałem

Mailman, a nie możecie na głównej stronie w newsach ogłosić, że szukacie dobrej duszy, która by pomogła przerobić Listę Przebojów.

Sądzę, że pokategoryzowanie Listy (z zachowaniem także ogólnej, którą mamy dzisiaj), uatrakcyjniło by głosowanie oraz pożytek z samej listy. Ja mogę pomóc tylko od strony graficznej. WWW to niestety moja pięta achillesowa. Sam musiałem z radia internetowego zrezygnować, bo nikt mi nie chciał pomóc w oskryptowaniu przygotowanych screenów.

Ostatnia edycja: 02.11.10 10:07:57
[#39] Re: Games TOP10 - wyniki za październik

@Duracel, post #38

I nadal nie znasz przyczyny unieważnienia głosów?
[#40] Re: Games TOP10 - wyniki za październik

@mailman, post #39

Spoko już przeczytałem. Ogólnie powody i regulamin głosowania znam, chodziło mi o opisanie konkretnych przykładów. Np. ile zostało z jakich powodów w tym miesiącu unieważnionych, ale spoko, jestem usatysfakcjonowany ;)
[#41] Re: Games TOP10 - wyniki za październik

@Duracel, post #40

Mogę coś takiego pisać, tylko po co? Jest jakiś racjonalny argument?
[#42] Re: Games TOP10 - wyniki za październik

@cacodemon666, post #7

Szkoda, że są tak krótkowzroczni i nie sięgną po coś nowego.


jak to nie ma cos nowego, wlasnie odkrylem nowa gre http://www.ppa.pl/artykul-Final.Odyssey.Theseus.Verses.The.Minotaur-7_15_361.html

nigdy wczesniej tego nie widzialem :D
[#43] Re: Games TOP10 - wyniki za październik

@1989, post #42

a dla mojego syna superfrog jest najnowczesniejsza gierka, nie znacie sie wszyscy i tyle OK
[#44] Re: Games TOP10 - wyniki za październik

@mailman, post #41

Jest jakiś racjonalny argument?


Na głównej stronie więcej widać i łatwiej kogoś wziąć pod ambicję ;)
Ja jestem gotów nawet się dołożyć dla potencjalnego magika, żeby zrobił nową listę przebojów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem